Sposób na Cellulit? Cynamonowy Body Wrap

Wypróbuj sprawdzonego Body Wrap na Cellulit i nie tylko ;). Cynamon zewnętrznie działa przeciwbakteryjnie, przeiw Już 1 zabieg tygodniowo przez okres 4 tygodni dają widoczne dla oka efekty. Wypróbuj już dziś 😉

PRZEPIS:

-5 opakowań Cynamonu ( sprawdźcie w Lidlu 0,99 za opakowanie) 😉

-Woda

-2 Łyżki Miodu

-Folia spożywcza

PRZYGOTOWANIE I UŻYCIE:

Opakowania cynamonu wysypujesz do miseczki, dodajesz miód.Gotujesz wodę w czajniku- zalewasz Cynamon niewielką ilością wody do powstania papki ( lepiej dolać niż przelać). Odstawiasz do wystygnięcia. Nakładasz na brzuch, pośladki i nogi. Owijasz folią spożywczą oraz ręcznikiem na ok.15- 30 minut. Zmywasz i wmasowujesz ulubiony olejek, balsam do ciała. Zabieg powtarzaj 1 raz w tygodniu.

Ps. Osoby z wrażliwą skórą powinny zrobić test uczuleniowy przed zastosowaniem: rozrobić min.ilość produktu nałożyć na ok. 15 min po zmyciu odczekać ok. 2 h i sprawdzić czy nie wystąpiło nadmierne podrażnienie.Cynamonowa maska działa bardzo rozgrzewająco. Podczas pierwszego zastosowania warto jest zmniejszyć ilość cynamonu! Cynamon ma działanie wyszczuplające i poprawia ukrwienie, miód koi naszą skórę. NIE MOŻNA STOSOWAĆ tej maseczki częściej niż raz w tygodniu. Jeżeli nie jesteś w stanie wytrzymać około 30 minut, zmyj papkę wcześniej.

Używajcie starego ręcznika- Cynamon absolutnie się nie spiera- niestety straciłam nową koszulkę w ten sposób 😉 Powodzenia!!!

Natalia
Dodaj komentarz

Your e-mail will not be published. All required Fields are marked