ciemne-beztla-400x280

BRAK GRAWITACJI - TYLKO TY, LATAJĄCA W PRZESTRZENI.

aloha-mini
Autorski projekt Sensual stretching to połączenie Aerostretchingu z nastawieniem na odczucia zmysłami ćwiczeń w duchu dobroci dla siebie, w duchu Aloha. Pozostaw wszelkie swoje myśli troski, obowiązki za sobą i pozwól sobie wznieść się  w świat szacunku, akceptacji i dbałości dla własnego ciała,umysłu i ducha. Zwolnij na chwilę i poczuj wszelkimi zmysłami siebie. Akceptuj, szanuj, kochaj, bądź wdzięczny. Sensual stretching to trening bazujący na rozciąganiu kręgosłupa oraz całego ciała, który działa z pomocą grawitacji przy stałym wsparciu miękkiego hamaka, w którym odnajdziesz swoją podporę i osobistego pomocnika w pozycjach, które dotychczas stanowiły wyzwanie. Uczymy gimnastycznych pozycji takich jak szpagat, mostek do tyłu, pozycji odwróconych i innych pozycji akrobatycznych , w których odnajdziesz radość latania i rozciągania własnych granic. Dzięki przyjemnemu materiałowi hamaka i grawitacji rozciągniesz swoje granice i pozwolisz swojemu ciału wkroczyć na wyższy poziom luzu ciała, życia, mobilności, elastyczności.

Hamak daje Ci wsparcie i sprawia, że pozycje, które wydawały Ci się nieosiągalne na dotychczasowych etapach zycia stają się łatwiejsze a Ty czujesz się pewniej.

Rozciąganie stymuluje zarówno ciało jak i umysł, wzmacnia Twoje ciało i wydłuża życie.

Połączenie zmysłowych ruchów z ideą ducha Aloha, fitnessu oraz stretchingu to autorski program, z którym pragnę się z Tobą podzielić abyś poczuła ruch inaczej z dozą przyjemności i troski, akceptacji dla siebie, swojego ciała i tego kim jesteś tu i teraz. Trening aerostretching pozwala na harmonijny rozwój sylwetki i wyrzeźbienie mięśni całego ciała. Docenią go kobiety, które chcą wzmocnić swoją sylwetkę przy jednoczesnym zachowaniu bądź zwiększeniu elastyczności oraz gibkości ciała. Docenią go osoby chcące wzmocnić swoją pewność siebie. Sensualstretching poprzez przesuwanie własnych granic i sensualne podejście nastawione na wyrozumiałość i miłość do własnego ciała uczy akceptacji siebie i swoich możliwości tu i teraz. Świadome kierowanie własną energią , bycie w ciele tu i teraz wszystkimi zmysłami to właśnie sensualstretching. To moment gdy nie boisz się szukać przyjemności w ćwiczeniach, dając swojemu ciału opiekę, troskę i wyrozumiałość. W duchu Aloha. Co to oznacza? Jest to rodzaj nastawienia, z którego słyną Hawajczycy. To stan przyjaznej, spokojnej akceptacji wszystkiego co wypełnia nasz świat. Jednocześnie Duch Aloha jest też potężnym sposobem rozwiązywania wszelkich problemów, osiągnięcia wszelkich celów i uzyskania upragnionego stanu umysłu  ciała. Aloha to nie tylko miłość to pełne radości (oha), dzielenie się (alo), oddech życia (ha) tu i teraz (alo).

kwiatki-aloha

Prowadzimy szkolenia!

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w szkoleniu skontaktuj się z nami!
tel: 516 677 504
e-mail: lionworkout@wp.pl